منابع جدید برای توسعه دهندگان وب – اسفند ۱۳۹۶

در پست امروز من ترکیبی از ابزارها و فریمورک های جاوا اسکریپت، ابزارهای تست و منابع جدید برای توسعه دهندگان وب و نیز چند مورد برای توسعه سایت های وردپرسی را آماده کردم. بیایید آنها را بررسی کنیم.

منابع جدید

Kutt

برنامه ای که URL ها را با نام دامنه خودتان کوتاه می‌کند. بر اساس پلتفرم های مدرن و پیشرفته ای همچون  Node.js و React و Redux ساخته شده است و ویژگی هایی مانند password-protect URL و RESTful API و آمار دقیق برای نظارت بر URL هایتان را شامل میشود. بهترین چیز این است که رایگان است و شما میتوانید از آن براحتی استفاده کتید.

منابع جدید

React Static

همانطور که از نامش مشخص است، این ابزاری است که به شما امکان ایجاد یک سایت استاتیک را با استفاده از React میدهد. با ابزار های پیکربندی شده که در اختیارتان قرار میگیرد، می توانید شروع به تولید محتوا برای وب کنید. شما می توانید این سایت را حتی در یک هاست مشترک با منابع کم نگه دارید.

منابع جدید

Piklist

Piklist یک مجموعه توسعه وردپرس است که به شما اجازه می‌دهد یک وب سایت پیچیده وردپرسی با کد کم ایجاد کنید. این شامل مجموعه ای از توابع کمکی و … برای توسعه تقریبا هر قسمت در WordPress مانند صفحه تنظیم، بخش های سفارشی، اعلان های مدیر،ویدجت ها، دسته بندی ها، کاربران و …. است.

منابع جدید

مطلب مرتبط:منابع جدید برای توسعه دهندگان وب – بهمن ۱۳۹۶

CopyChar

یک وب سایت که به شما اجازه می دهد تا کاراکترهای خاصی را پیدا کرده و در حافظه کلیپ‌بورد خود کپی کنید. حروف، کاراکترهای نشانه گذاری، ریاضی، فلش، و Emoji برخی از کاراکترهای موجود در سایت هستند. برای کپی کردن کاراکتر به کلیپ‌بورد، روی کاراکتر کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید.

منابع جدید

TablePlus

یک نرم افزار GUI واقعا زیبا برای مدیریت پایگاه داده. TablePlus از انواع مختلفی از موتور پایگاه داده از جمله : MySQL، SQLite، Redis، Postgres، MS SQL، و سایر را پشتیبانی میکند. TablePlus برای macOS و ویندوز در دسترس است.

TablePlus

GoodShare

یک کتابخانه جاوا اسکریپت برای نمایش دکمه شبکه های اجتماعی است. GoodShare از بسیاری از شبکه های اجتماعی پشتیبانی میکند که حتی اسامی بعضی از آنها را نشنیده اید. مانند Vkontakte، Odnoklassniki, SurfingBird و همچنین از تعدادی پیام رسان مانند WhatsApp،Line و Skype و .. پشتیبانی میکتد.

GoodShare

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است