۱۰ شغل پردرآمد ایران بخش سوم،راه اندازی فروشگاه آنلاین

در بخشهای اول این مقاله با معرفی دو کسب و کار یا شغل پردرآمد ایران آشنا شدیم.امروز و در این پست می خواهیم با راه اندازی فروشگاه آنلاین و مزایایی این شغل به عنوان یکی دیگر از شغل پردرآمد ایران آشنا شویم.

شغل پردرآمد ایران

فروشگاه اینترنتی یک راه ارتباطی بین شما و مشتریان است ، در فروش آنلاین یک بازه زمانی وجود دارد و یکی از مزایای این نوع فروش این است که برای اینکه موجودی کالای خود را تضمین کنید لازم نیست تعداد زیادی از کالاها تهیه و در انبار نگهداری کنید. می توانید از نرم افزارهای انبارداری برای نگه داری اطلاعات ، آمار موجودی و آنالیز محصولات و کالا ها استفاده کنید . در سود آوری فروش آنلاین شکی نیست و فروشندگان باید با کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مزایای زیاد آن استفاده کنند.(می توانید از دوره های آنلاین و رایگان کدفرند برای شروع و توسعه کسب کارتان استفاده کنید).

۱٫دسترسی ۲۴ ساعته به محصولات

خیلی از نهاد ها ، فروشگاه‌ها ، پمپ‌بنزین‌ها و بیمارستان‌ها به دلیل نوع خدماتی که ارائه می کنند به صورت ۲۴ ساعته هستند ، این کار برای خیلی از کسب‌ و‌کارهای دیگرغیرممکن است. البته ، بدون اینترنت غیرممکن است . با داشتن فروشگاه اینترنتی ، این امکان برای مشتریان فراهم شده ، به طوری که هر زمانی از شبانه‌ روز و در هر مکانی ، سفارش‌ها و نیاز های خود را ثبت می کنند . این مسائله برای کسب‌ و‌کار بی نهایت سودمند است .

شما می‌توانید با ایجاد وب‌سایت ، تمامی اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند ، درست موقعی که به آن نیاز دارند در اختیارشان بگذارید . این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و فروش افزایش پیدا می‌کند .

۲٫هزینه‌ی کمتر برای راه‌اندازی

کم بودن هزینه‌‌ی راه‌اندازی کسب ‌و‌کار اینترنتی یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی است . به تعداد محدودی کارمند احتیاج دارید ، فقط کافی است سایت‌تان را آماده کرده و کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید. اگر قبلا شرکتی سنتی داشته‌اید ، اینترنتی شدن فقط باعثِ افزایش تعداد مشتریان‌ تان می‌شود . کافیست با هزینه‌ی خیلی کمی وب ‌سایتی طراحی و راه‌اندازی کنید .

۳٫کار کردن در هرمکانی

هر جا راحت هستید کار کنید . کسب ‌و‌کار اینترنتی شما را از قید‌ و‌بند مکان آزاد می‌کند . در صورت داشتن ارتباطات خوب در اینترنت ، هر جای دنیا که باشید می توانید کسب ‌و‌کارتان را مدیریت کنید . امکان داردخودتان یک قاره دیگر زندگی کنید ولی انبار کالاهایتان در قاره‌ی دیگری باشد. می توانید کسب‌ و‌کارتان را با سبکِ زندگی‌تان هماهنگ کنید و نه برعکس .

۴٫ارائه خدمات بهتر

اینترنت به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر در کنار مشتریان خود باشید ، به سؤالات مشتریان پاسخ دهید ، و به مشکلات آن ها رسیدگی کنید و سمینارهایی برای فروش یا تبلیغات  را بدون اتلاف وقت برگزار کنید. فقط کافی است لیستی از سؤالات رایج تهیه کنید و مشتریان‌تان را برای دریافت پاسخ‌ به صفحه‌ی مربوط به آن ها ارجاع دهید .

۵٫تصویری بهتر از کسب و کار

دلیل بسیار مهم و واضح که می‌تواند برای راه‌اندازی یک وب ‌سایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد . با داشتن وب‌ سایت یا هر نوع حضور اینترنتی ، مخاطین متوجه می شوند کار شما جدی است . امروزه ، حضور در اینترنت امر مهمی است که همه شرکت‌های کوچک و بزرگ در هر صنعتی را واداربه این امر می کند .

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است