10 تم رایگان و حرفه ای وردپرس برای دانلود

موفقیت وردپرس به انعطاف پذیری و سهولت استفاده آن بستگی دارد؛ شما فقط به انتخاب یک تم که متناسب با نیازهای کسب و کار شماست نیاز دارید، نصب چند پلاگین برای عملکرد (اگر به آنها نیاز دارید)، و وب سایت شما آماده عرضه در بازار است.در این مجموعه، شما میتوانید 10 تم رایگان وردپرس که همه به صورت حرفه ای هستند، پیدا کنید و به شما امکان ایجاد یک وب سایت کسب و کار موفق بدون دانش کدنویسی را میدهد.

Unicons

Unicons یک تم زیبا وردپرس و مناسب برای وب سایت های کسب و کار یا شرکت های بزرگ است. این طرح، طراحی و گزینه های سفارشی سازگار با تلفن همراه را دارد تا وب سایت شما را به همان اندازه که می خواهید زیبا کند.

تم رایگان

Beetle

Beetle یک تم زیبای وردپرس برای طراحان قالب و نمونه کار است که به دنبال نمونه کارها، رزومه یا وب سایت و وبلاگ هستند. این تم ویژگیهای سربرگ کشویی خوب، پیمایش صاف، وبلاگ، گالری، فرم تماس و یک نقشه را دارد.

تم رایگان

Hestia

یک تم زیبا و رایگان وردپرس است که از طراحی متریال استفاده میکند.این تم طراحی یک صفحه ای با پیمایش صاف دارد. Hestia همچنین یک فروشگاه آنلاین و کشویی برجسته با عرض کامل دارد.

تم رایگان

Hotelica

Hotelica یک تم رایگان وردپرس ریسپانسیو مناسب برای استفاده مسافران، هتل ها، رستوران ها، و آژانس های مسافرتی و … است. شما می توانید لوگو، تصاویر، منو، فونت ها، آیکون ها، رنگ ها و موارد دیگر را تغییر دهید.

Flash

Flash یک تم وردپرس رایگان و انعطاف پذیر است. برخی از ویژگی های اصلی شامل سازنده صفحه درگ و دراپ را داراست.این تم دارای دموهای مختلف برای انتخاب فرم است.

تم رایگان

ShopIsle

ShopIsle یک تم زیبا، پویا،یک تم مدرن برای تجارت الکترونیک، با یک نوار پیمایش تمام صفحه است. تم برای سازگاری با انواع فروشگاه های آنلاین طراحی شده و به محتوای شما نگاه تازه ای می‌بخشد . ShopIsle دارای یک پیمایش صاف، یک نوار ویدئویی و یک طرح جامع است.

Qoob

Qoob یک تم مدرن وردپرس برای وبلاگ نویسان است. شامل تایپوگرافی تمیز و طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا است.

Hueman

Hueman یک قالب رایگان وردپرس بسیار زیبا و رنگارنگ است که برای وبلاگها و مجلات طراحی شده است. این طرح دارای برجستگی نامحدود رنگها، مناطق ویجت و فرمت ده پستی متنوع میباشد.

NewsMag

اگر شما دنبال یک تم با سبک روزنامه یا مجله هستید، Newsmag یک انتخاب ایده آل است.ابن تم دارای دکمه های رسانه های اجتماعی است که برای بسیاری از تم های رایگان عادی نیست.

ColorMag

ColorMag یک تم زیبا برای مجلات، روزنامه ها و وبلاگ‌نویسان است. تم ظاهر ظریف، با دکمه های پر جنب و جوش، نوار پیمایش برجسته، و ساختار محتوای بصری است. ColorMag دارای طراحی چند منظوره است که متناسب با هر نوع کسب و کار است.

منبع : *

سهند کاظم‌زاده

سلام من سهند هستم یکی از نویسندگان کدفرند،به برنامه نویسی شدیدا علاقه دارم

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است