Shoelace.css بسته قدرتمند برای توسعه دهندگان

توسعه دهندگان فرانت اند به بهترین منابع برای توسعه سریع پروژه های نیاز دارند،به عنوان مثال یکی از دلایل محبوبیت فریمورک بوت استرپ نیز همین است چرا که منابع مورد نیاز توسعه دهندگان را در قالب بسته های کاربردی و سریع ارائه کرده است.در این مقاله قصد داریم به معرفی یک بسته کامل برای توسعه دهندگان فرانت اند بپردازیم. Shoelace.css یکی از نمونه هایی است که باید با آن آشنا باشیم.

توسعه دهندگان

این کیت CSS رایگان واقعا یک چارچوب کامل نیست. در عوض، این بیشتر شبیه یک بسته شروع برای توسعه دهندگان است که نمیخواهند چندین سبک CSS سفارشی را از ابتدا بسازند.یکی از نقاط قوت بسته Shoelace.css ارائه Css-Rest برای تمامی مرورگرها است.اگر به طراحی وب آشنا باشید حتما با پیچیدگیهای ساخت یک فایل Css-Rest نیز آشنا هستید.

توسعه دهندگان

به دو روش می توانیم از این بسته استفاده کنیم:

  1. استفاده به صورت بسته های CLI در پروژه های Node
  2. استفاده به صورت آدرس یا نسخه سی دی ان CDN

شما می توانید برای مشاهده تمامی روش های نصب و راه اندازی بسته Shoelace.css از مستندات این وب سایت نیز استفاده کنید.با وجود اینکه Shoelace.css به عنوان یک کتابخانه Css شناخته می شود اما میتوان با کامپوننت های جاوا اسکریپت نیز استفاده شود.برای سفارشی سازی با Shoelace.css شما می توانید از این صفحه برای آشنایی با بسته و شروع استفاده کنید.این ها قابلیت به شما امکان ساخت اجزای سفارشی را می دهند و همچنین میتوانید سبک های پیش فرض Shoelace را با سهولت تغییر دهید.

توسعه دهندگان

تمامی اجزاء یا کامپوننت ها در Shoelace با بوت استرپ هماهنگی کاملی دارند پس میتوان گفت که این بسته برای همه پروژه ها و توسعه دهندگان مناسب است. Shoelace هنوز در نسخه v1.0 بتا است، بنابراین مقدار زیادی از زمان برای به دست آوردن چارچوب های بیشتر و همچنین افزایش کارایی دارد.Shoelace یک ابزار کاربردی برای راه اندازی سریع وب سایت در اختیار ما قرار میدهد تا به راحتی بتوان یک وب سایت یا وب اپلیکیشن را در کوتاه ترین زمان راه اندازی کرد.

کدفرند

کدفرند محلی برای کسانی است که علاقه به برنامه‌ نویسی راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی دارند،ما در این جا دور هم جمع شده ایم تا از جدیدترین مباحث برنامه نویسی و تازه های فناوری اطلاعات بنویسیم.

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است