چند ژنراتور و ابزار بسیار جذاب و کار آمد برای طراحی وبسایت

چند ژنراتور و ابزار بسیار جذاب و کار آمد برای طراحی وبسایت : شاید شما هم جمله معروفی که هر برنامه نویسی بلد است را بلد باشید .چرخی که اختراع شده را دوباره هرگز اختراع نکن، بله ! سعی کنید از ژنراتور های برانامه نویسی استفاده کنید تا هم در وقت صرفه جویی کنید و هم بهینه تر پیش بروید .

چند ژنراتور و ابزار بسیار جذاب و کار آمد برای طراحی وبسایت
چند ژنراتور و ابزار بسیار جذاب و کار آمد برای طراحی وبسایت

ژنراتور چیست؟

ژنراتور ها در برنامه نویسی برنامه های آنلاین یا میتوانند به صورت اپلیکیشن یا اکستنشن نصب شوند و به شما کد های آماده ای برای کارتان بدهند .این کد های آماده بهینه و با دقت نوشته شده اند . (بیشتر برای طراحی وب بکار میرود).

این ژنراتور ها با ابزار های خود به شما برای ساختن انیمیشن , سایه ها , بردر ها , گرادینت ها و… کمک میکنند .و همچنین در پروژه هایی که نیاز به کد های تکراری دارند نیز به شما کمک میکند تا در این مواقع سرعت کار را با ژنراتور ها بالا ببرید .

چند ژنراتور و ابزار بسیار جذاب و کار آمد برای طراحی وبسایت

Flexy boxes

این ابزار بسیار کار آمد برای آن دسته از طراحان وبی است که با فلکس باکس کار میکنند و به شما برای تراز بندی و جهت گیری در فلکس باکس کمک میکند . (کسانی که میخواهند فلکس باکس را یاد بگیرند و یا کارهایشان را با فلکس باکس بزنند میتوانند از این ابزار بسیار جالب استفاده کنند).

htaccess Generator

فایل .htaccess بر روی سرور شما است و برایتان کار هایی مثل تغییر url ها و ریدایرکشن و نکات امنیتی را انجام میدهد .و یکی از مشکل هایی که خیلیا با آن دست و پنجه نرم میکنند نوشتن این فایل است. امید وارم این ابزار بسیار خوب به شما کمک کند که بتوانید یک فایل htaccess بسازید .

هشدار!! : قرار دادن فایل htaccess روی فایل قبلی ممکن است وبسایتتان را از کار بیندازد .

PHP Date Format generator

آیا شما هم مشکل بیاد آوردن تگ هارا دارید؟؟ برای این مسئله بار ها و بارها به داکیومنت وبسایت رسمی php رفته اید؟؟PHP Date Format Generator برای شما تمامی موارد و تگ ها و دستورات را دارد و به شما کمک میکند تا آن هارا بیاد بیاورید و تغییرات دیگری که در این ابزار بسیار جالب وجود دارد …(برای شروع PHP میتوانید از دوره رایگان آموزش ویدئویی php مقدماتی
کدفرند استفاده کنید.)

CSS۳ Media Queries Generator

این ابزار جالب به شما برای طراحی واکنش گرا کمک میکند و مدیا کوئری هایی با جزییات و چیز های لازم میسازد .شما میتوانید وبسایتتان را در این ابزار نیز چک کنید . (حتما امتحان کنید)

Visual inspector اکستنشن کروم

یک اینسپکتور بسیار جالب و زیباست که به شما امکان تغییر و بررسی وبسایت مورد نظر را میدهد . شما میتوانید فونت های یک وبسایت را تشخیص دهید . کد های آن را ببینید رنگ هارا تغییر دهید .و اما فرق این اسنپکتور با اینسپکتور مرورگر چیست؟ تنها فرقشان رابط کاربری آنهاست که این ابزار بسیار زیبا و جالب است .

Generate some css  اکستنشن کروم

یک اکستنشن کروم بسیار کارآمد برای ساختن سایه گرادینت فیلتر ها و… بسیار بسیار کارآمد است . (پیشنهاد میکنم اگر زیاد با سی اس اس کار میکنید این اکستنشن را دانلود و نصب کنید).برای شروع Css میتوانید از دوره ویدئویی آنلاین و رایگان اموزش Css کدفرند استفاده کنید.

علی

سلام من علی هستم یکی از نویسنده های کدفرند و به وب و دنیای اینترنت شدیدا علاقه دارم .

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است