چند روش بسیار خوب برای بهینه سازی وبسایت وردپرس

چند روش بسیار خوب برای بهینه سازی وبسایت وردپرس : در این مقاله به بررسی چند نکته بسیار پر کاربرد وخوب برای داشتن وبسایت وردپرسی بهینه تر میپردازیم .اگر به مقاله های وردپرسی علاقه دارید به اینجا سر بزنید .

چند روش بسیار خوب برای بهینه سازی وبسایت وردپرس
چند روش بسیار خوب برای بهینه سازی وبسایت وردپرس

چند روش بسیار خوب برای بهینه سازی وبسایت وردپرس

اهمیت اندازه مقاله

زمان کوتاه است، ضروری است عناوین لذت بخش  برای توجه مخاطبان به کار گرفته شود! مطالعات نشان می دهد که مقالات طولانی تر بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ لغت در حد متوسطی در جستجو موثر می باشند. ساختار محتوای تان باید حفظ شود تا مطمئن شوید که علاقه مخاطبان شما، کم نشود. عناوین، زیرعناوین، تصاویر و نکات بزرگ و بولد شده برای محتوای تان ایجاد کنید تا راحت تر مورد اسکن و دید مخاطبان قرار گیرد.بطور قابل توجهی با چند سال پیش فرق کرده است. اعتقاد بر این می باشد که مقالات با ۳۰۰ لغت در صفحه مطلوب هستند و عاملی بر پیروزی سئوی وردپرس به شمار می روند.

کلمات کلیدی کمتر

  • شما دیگر نیاز ندارید کلمات کلیدی دقیق را در عناوین یا محتوا، برای داشتن موقعیتی در رنکینگ به کار ببرید.
  • این موضوع مطمئناً کمک می کند، اما موتورهای جستجو خیلی بهتر به معانی جملات پی می برند و نتیجه گیری می کنند.
  • در یک هیئت کارشناسی مدیر توسعه مخاطب در “MOZ” گفت،  گوگل تفسیر بهتری درباره مفاهیم ارائه شده می دهد.
  • وقتی شما می خواهید رنکینگ برای “بهترین رستوران” داشته باشید باید “بهترین رستوران” را سه یا چهار بار بگویید.
  • حالا شما می توانید درباره تجربیات شام باشکوه صحبت کنید و موتورهای جستجو روی آن قرار می گیرند.و این امر خود عاملی بر پیروزی سئوی وردپرس می باشد.

هر آنچه برای کسب و کارتان مفید است بررسی کنید

اندازه گیری و بررسی یکی از بزرکترین تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است.معیارهای بیشتری برای جستجو   برای هر روش بازاریابی وجود دارد و گوگل همیشه با گوگل آنالیتیکس، نوآوری می کند.جستجوی حاصل از داده های فراوان، مسئولیت پاسخگویی به فرمت های تبلیغاتی را بیشتر می کند.در هرحال این داده های زیاد در آنالیز، سستی و کندی ایجاد می نماید. از این داده های زیاد بپرهیزید و ۴ تا ۵ معیار در نظر بگیرید که نیاز به بهبود دارند.

 چرا وب ‌سایت من نیاز به بهینه ‌سازی در گوگل و موتورهای جستجو دارد؟

اکثر ترافیک وب توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، مانند گوگل، بینگ و یاهو ایجاد می‌شود.اگرچه رسانه‌های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک‌ها در ایجاد بازدیدکننده به وب‌سایت شما تأثیر دارند، ولی موتورهای جستجو اصلی‌ترین روش هدایت برای کاربران اینترنتی هستند.موتورهای جستجو با توجه به محتوای ارائه‌شده توسط شما ترافیک هدفمندی برای کاربرانی که آن را جستجو می‌کنند، فراهم می‌کند.اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند و یا شما نتوانید مطالب خود را به پایگاه داده‌های آن‌ها اضافه کنید، فرصت‌های باورنکردنی را برای ایجاد ترافیک در سایتتان از دست خواهید داد.

جستجوی پرس‌وجوها – کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می‌کنند، ارزش فوق‌العاده‌ای را حمل می‌کنند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می‌تواند باعث موفقیت و یا شکست یک سازمان شود.

ترافیک هدفمند به یک وب‌سایت می‌تواند باعث تبلیغات، درآمد و بی‌نظیری و بدون رقیب بودن در بازاریابی را فراهم کند. بنابراین سرمایه‌گذاری در سئو و بهینه ‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل می‌تواند نرخ استثنایی از بازگشت سرمایه را در مقایسه با انواع دیگر روش‌های بازاریابی به وجود آورد.

 

کلام آخر

ما در این مقاله چند نکته پر کاربرد را برای بهینه سازی وبسایت وردپرسی یادگرفتیم و همینطور یادگرفتیم که چرا بایدوبسایت را بهینه سازی کنیم .پس بهانه ای وجود ندارد برای اینکه هرچه سریعتر این نکات را بکار بگیریم .

لینک های مرتبط :

مقالات سئو در کدفرند : مقالات سئو

مقالات طراحی وبسایت در کد فرند : مقالات طراحی وبسایت

مقالات وردپرس در کدفرند : مقالات وردپرس

علی

سلام من علی هستم یکی از نویسنده های کدفرند و به وب و دنیای اینترنت شدیدا علاقه دارم .

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است