4 قالب وردپرس برای استارتاپها و کسب و کارهای کوچک

اگر به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید مطئنا بدون داشتن وبسایت در دنیای مدرن نمیتوانید به راحتی پیشرفت کنید.حتی با تبلیغات گسترده چراکه کاربران امروزه به دنبال وب سایت برند شما هستند تا بیشتر با استارتاپ و کسب و کارتان آشنا شوند،تا اینکه صرفا به نام کسب و کارتان توجه کنند.در این مقاله با ما همراه باشید تا با معرفی 10 قالب وردپرس برای استارتاپها و کسب و کارهای کوچک بپردازیم.

قالب وردپرس برای استارتاپها

در واقع یک سایت جذاب باعث جذب مشتری و افزیش فروش میشود،بهترین راه برای این اتفاق این است که یک قالب آماده انتخاب کنید تا کار توسعه و راه اندازی وب سایت را به سرعت افزایش دهید و به سرعت کسب و کار خود راه‌اندازی کند.

Be Theme

قالب وردپرس برای استارتاپها

بزرگتر بودن همیشه به معنای بهترین بودن نیست،با قالب Be میتوان بهترین شد.این قالب وردپرس ویژگی و قابلیت های فراوانی دارد،قالب Be کاملا واکنش گرا و ریسپانسیو بوده،به صورت کامل با فروشگاه ساز ووکامرس هماهنگی دارد و همچنین گزینه های فراوانی جهت سفارشی سازی و راه‌اندازی سریع یک کسب و کار دارد.

یکی از ویژگی های برجسته قالب Be وجود 260 قالب و وب سایت از پیش ساخته شده است،این قالبهای از پیش ساخته شده تمامی کسب و کارها و حوزه های مختلف برای شورع یک استارتاپ را مهیا میسازد.وجود قالبهای آماده و قابلیت سفارشی سازی این قالب ها ساخت یک صفحه و وب سایت را بسیار ساده میکند.

قالب وردپرس برای استارتاپها

بیش از 200 شورت کد نیاز برای دانستن علم برنامه نویسی یا نیاز به یک برنامه نویس را کاملا کاهش میدهد و دست سازنده سایت را بسیار باز قرار میدهد.اگر فکر میکنید ساخت وب سایت در کمتر از 4 ساعت غیرممکن است Be Theme به شما نشان میدهد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

Quantum

قالب وردپرس برای استارتاپها

یکی دیگر از قالب های آماده و کاربردی قالب Quantum است.این قالب یک انتخاب ایده‌آل برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک و آنلاین و یا یک وب سایت نمایش نمونه کار برای طراحان و برنامه نویسان است.با تهیه این قالب شما به 19 قالب آماده و از پیش ساخته شده دسترسی پیدا میکند که این مسئله شما را در راه‌اندازی هرچه سریعتر وب سایت یاری می کند.

قالب وردپرس برای استارتاپها

در داخل پکیج قالب Quantum شامل یک بزار کارآمد برای ساختن برگه و صفحات مختلف با قابلیت Drag&Drop یا کشیدن و رها کردن است.به همراه انتخاب دستی گزینه های برای سربرگ Header یا فوتر است.در این پکیج تعداد زیادی آموزش کار با قالب به صورت ویدئویی وجود دارد.

Ultra

قالب وردپرس برای استارتاپها

قالب ULTRA توسط تیم Themify توسعه داده شده است.این قالب طراحی و ساخت یک وبسایت را بسیار ساده کرده است،این تم چندمنظوره از قابلیت ماژولار برخوردار است.این قابلیت شامل مجموعه ای از طرح‌ها و ویژگیهای مختلف است.کاربران میتواند طرحهای ماژولار را به سادگی با قابلیت کشیدن و رها کردن تغییرات مدنظر خود را بروی قالب و وسایت اعمال کنند.

Infinite

قالب وردپرس برای استارتاپها

قالب آماده و چند منظوره Infinite با ارائه دموهای مختلف به شما اجازه میدهد که در یک نگاه انتخاب کنید که کدام قالب مناسب کسب و کار و استارتاپ شما است.از آنجای که قالب Infinite با شعار همه در یکی یا All-in-One معرفی شده است،پس می توان انتظار داشت که برای هر نوع کسب و کاری مناسب و قابل استفاده باشد.

سخن آخر

در این پست چندید قالب چند منظوره از قالب وردپرس برای استارتاپها و کسب و کارهای کوچک را معرفی کردیم.شما می توانید براساس نیاز خود کی از این قالب را انتخاب کنید و شروع کنید توسعه و راه‌اندازی وب سایت و استارتاپ.

کدفرند

کدفرند محلی برای کسانی است که علاقه به برنامه‌ نویسی راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی دارند،ما در این جا دور هم جمع شده ایم تا از جدیدترین مباحث برنامه نویسی و تازه های فناوری اطلاعات بنویسیم.

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است