دانلود رایگان افزونه WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro یکی از برترین افزونه های کاهش حجم سایت و کاهش حجم تصاویر میباشد.همه ما در طراحی وب باید حواسمان به حجم خروجی سایتمان و سرعت لود سایت باشد.یکی از مهم تری عواملی که در حجم سایت تاثیر گذار میباشد تصاویر میباشند.

افزونه WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro یکی از بهترین افزونه های کاهش حجم تصاویر با قابلیت های فوق العاده زیاد میباشد.در زیر به برخی از این قابلیت ها اشاره میکنیم :

 1. از مهم ترین قابلیت های این افزونه وردپرسی می توان به کاهش حجم تصاویر بدون کاهش و افت کیفیت تصاویر اشاره کرد.
 2. Bulk Smush:فشرده سازی تصاویر موجود به صرفه جویی در فضا بر روی سرور شما کمک می کند .علاوه بر این افزایش سرعت صفحه و لود سریع تر را نیز به دنبال دارد .
 3. Super Smush:با چندین پاس برای فشرده کردن شما می توانید تا حد ممکن فشرده کنید و با این افزونه هوشمند سرعت سایت را چندین برابر کنید.
 4. Lossless Smush:بهترین فشرده ساز تصاویر بدون اینکه از کیفیت تصویر کاسته شود.
 5. تغییر اندازه تصاویر:باحداکثر تنظیم عرض و ارتفاع و قابلیت دیگر این افزونه این است که تصاویر بزرگ را به صورت خودکار در هنگام آپلود کوچک می کند.
 6. Auto-Smush:به صورت کاملا خودکار تصاویر شما را فشرده خواهد کرد. با این کار به سرعت وب سایت شما کمک زیادی می کند.
 7. نگه داشتن EXIF داده:این قابلیت مخصوص برای عکاسان می باشد که می خواهند اطلاعات تصویر پیوست شده را نگه دارند.
 8. فشرده سازی فایل های بزرگ:تصاویر را بدون نگرانی از دوربین خود به طور مستقیم به سایت خود انتقال دهید. WP Smush نرم افزار بهینه سازی تصاویر تا حد ۳۲MB می باشد.

نکات مهم در هنگام نصب افزونه WP Smush Pro

 1. افزونه را فعال کنید و به بخش تنظیمات آن بروید ، برای فشرده سازی تصاویری که قبلا در سایت قرار داده اید.
 2. پس از این وقتی در قسمت افزودن نوشته تصویر خود را قرار میدهید افزونه بصورت خودکار حجم آنرا کم میکند و کاملا بصورت اتوماتیک میباشد.
 3. افزونه توسط تیم کدفرند فارسی شده است.
 4. برای فعال سازی ویژگی های pro افزونه به بخش رسانه -> WP Smush بروید.

لینک دانلود افزونه WP Smush Pro

کدفرند

کدفرند محلی برای کسانی است که علاقه به برنامه‌ نویسی راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی دارند،ما در این جا دور هم جمع شده ایم تا از جدیدترین مباحث برنامه نویسی و تازه های فناوری اطلاعات بنویسیم.

همه مطالب این نویسنده

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است