ساخت صفحه نمایش محصولات با HTML5 ,Css3

در این اموزش می خواهیم با نحوه ساخت صفحه نمایش محصولات سایت با استفاده از html و Css3 آشنا شویم.شما میتوانید از این صفحه برای نمایش محصولات فروشگاه اینترنتی خودتان نیز استفاده کنید.

ساخت صفحه نمایش محصولات با HTML5 ,Css3


شروع ساخت صفحه نمایش محصولات :


قدم اول:ساخت سند html برای ایجاد دو ستون یکی جهت نمایش تصویر محصول و ستون دومی برای نمایش توضیحات رنگ و دکمه خرید محصول خواهد بود.(بر روی تمامی کدهای HTML ستون ها و کابرد هر بخش توضیح داده شده است).

در قدم دوم می خواهیم یک ظاهر زیبا به صفحه محصولات وب سایت با استفاده از Css اضافه کنیم.از استایل دهی به عناصر پایه شروع میکنیم(عناصری مثل Body,Container)

قدم سوم استایل دهی به ستون ها یا Columns.دقت داشته باشید که ستون سمت چپ مربوط به نمایش تصویر محصول مدنظرمان است.

قدم چهارم برای ستون سمت راست جهت نمایش محتوا یا توضیحتات محصول می باشد.

قدم پنجم رو اختصاص میدیم به ایجاد رنگ برای محصول مدنظر،در این جا ما تنها برای محصول رنگ قرمز را انتخاب کردیم اما شما میتوانید چند رنگ مختلف را جهت نمایش محصول انتخاب کنید.(برای تغییر رنگ آشنایی مقدماتی با jQuery نیاز است.)

قدم ششم استایل دهی به دکمه افزودن به سبد کالا و نمایش قیمت محصول است.

و قدم آخر هم واکنش گرایی یا ریسپانسیو کردن صفحه است تا با تمامی نمایشگرها هماهنگ باشد.از دستور media@ برای ایجاد یک اندازه استاندارد برای صفحه نمایش و تعیریف نحوه نمایش عناصر در اندازه استاندارد رو مشخص میکنیم.

خیلی عالی تا به اینجا توانستیم با ساخت صفحه نمایش محصولات زیبا و بروز رو طراحی کنیم.و در آخر اگر میخواهید برای محصولتان از چندین رنگ استفاده کنید از کدهای جی کوئری زیر میتوانید بهره ببرید.

به همین راحتی.می توانید دموی کامل آموزش را در این صفحه مشاهده کنید.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است