دوره آنلاین و رایگان اموزش HTML5

با نام و یاد خدا، سلام به دوره آنلاین و رایگان اموزش HTML5 خوش آمدید.در این دوره به صورت کامل با زبان طراحی صفحات وب یعنی HTML5 آشنا خواهیم شد و سپس با جدیدترین APi های معرفی شده همراه HTML5 کار خواهیم کرد،با ساخت قالب ساده برای وب سایت بر اساس جدیدترین تگ های ارائه شده در اچ تی ام ال 5 ، با SVG و Canvas برای تولید تصاویر در محیط وب آشنا می شویم با ذخیره سازی اطلاعات در صفحه وب و جابجا کردن عناصر Drog&Drop و کلی آموزش کامل و حرفه ای آشنا خواهیم شد.

اموزش HTML5

اچ‌تی‌ام‌ال 5، عنصرها و صفت‌های تازه‌ای معرفی می‌کند که کاربردهای وب‌سایت‌های امروزی را پاسخ می‌دهند. ارایه ی عنصر <nav> به عنوان عنصری برای بخش ناوبری یا منو برای سایت به جای کاربردهای عمومی عنصرهایی چون (<div>) و (<span>) یکی از آن‌ها است.
افزوده شدن عنصر <footer> برای ارجاع به پانوشت‌ها یا خطوط پایانی کدهای اچ‌تی‌ام‌ال؛ و عنصر <audio> یا <video> به جای عنصر <object> از دیگر دگردیسی‌های این ویرایش است. همچنین در این ویرایش، برخی از عنصرهای اچ‌تی‌ام‌ال 4/01 مانند عنصرهای <font> و <center>، به کلی منسوخ و کنار گذاشته شده اند که تنها برای تعیین نوع و نحوه ی نمایش محتوای اشان به کار می‌رفتند و وظیفه ی آن‌ها بر دوش شیوه‌نامه‌های آبشاری (CSS) نهاده شده است.
لازم به ذکر است که این ورژن همراه با CSS3 میتوانند به راحتی جای jquery را در ساخت گالری و اسلاید شو ها و افکت های دیگر گالری مانند پر کنند.

در دوره اموزش HTML5 از محیط توسعه نت بینز برای آموزش استفاده شده است.

ويژگی های جدید html5 چیست؟

به طور کلی می توان خاصیت های زیر را در html5 نام برد:
– وجود کنترل های جدید مانند تقویم ؛ تاریخ ؛ زمان ؛ پست الکترونیک ؛ آدرس اینترنتی و…
– پشتیبانی از ذخیره سازی لوکال
– تگ <canvas> برای افزودن 2D اشکال
– تگ <video>و <audio> برای پخش موارد سمعی و بصری
– و دیگر تگ ها نظیر<article> , <footer> , <header> , <nav> , <section>

یکی دیگر از موارد مهم اینکه شما میتوانید با فراگیری کامل html 5 اقدام کنید به ساخت برنامه ها ی موبایل یا اسمارت فون های اپل.اندروید و ویندوز فون.امروزه ابزارهای کراس پلتفرم زیادی وجود داره که می توانید با استفاده از آن ها برنامه و بازی برای موبایل  بسازید.

مزیت دوره آنلاین و رایگان اموزش HTML5:

1. 6 ساعت اموزش html5 کاملا رایگان
2.کار کردن با تمامی امکانات جدید معرفی شده در HTML5
3.کار کردن با جدیدترین تگ های معرفی شده در HTML5
4.ذخیره سازی اطلاعات در HTML5
5.مکان یابی در HTML5
6.کار با تگ SVG یکی از جدیدترین امکانات افزودن تصاویر به محیط وب و ویرایش کدهای تصاویر
7.کار با Api های جدید وب
8.دانلود اموزش HTML5 به صورت کامل در قالب پکیج
9.بروز رسانی دائمی

شروع دوره آنلاین و رایگان اموزش HTML5:

قسمت اول آموزش مربوط میشه آشنایی با زبان HTML5 و قابلیت،امکانات و ویژگی های جدید که این زبان در اختیار توسعه دهندگان وب قرار میدهد.
در این ویدئو اقدام به ساخت اولین صفحه وب در محیط نت بینز (NetBeans IDE) می کنیم. 
در این ویدئو با جدید ترین تگ ها یا المنت های اچ تی ام ال 5 آشنا خواهیم شد. 
در این بخش با DOCTYPE و دلایل استفاده از آن و هم چنین با مهمترین تگ یعنی DIV آشنا خواهیم شد.
تگ < head > در بر گيرنده ااطلاعات کلی درباره سند وب است که اين اطلاعات Meta-Information به معنای (اطلاعات درباره) ناميده می شود . کليه اطلاعات درون تگ < head > توسط مرورگر نمايش داده نمی شوند .براساس استاندارد HTML فقط تگ های زیر قابل استفاده در بخش head هستند : < base > , < link > , < meta > , < title > , < style > , < script >
تگ < head > در بر گيرنده ااطلاعات کلی درباره سند وب است که اين اطلاعات Meta-Information به معنای (اطلاعات درباره) ناميده می شود . کليه اطلاعات درون تگ < head > توسط مرورگر نمايش داده نمی شوند .براساس استاندارد HTML فقط تگ های زیر قابل استفاده در بخش head هستند : < base > , < link > , < meta > , < title > , < style > , < script > در این ویدئو با تگ head کار خواهیم کرد.
این خاصیت در یک کنترل input ، شناسه ( id ) یک یا چند فرم را تعیین می کند ، که کنترل مذکور به آن فرم تعلق دارد . این خاصیت در زمانی استفاده می شود که کنترلinput در مکانی خارج از تگ
متعلق به آن قرار داشته باشد . شما می توانید id بیش از یک فرم را در این خاصیت تعیین نمایید . برای این منظور بایستی نام فرم ها را به ترتیب و با فاصله قرار دهید .
در این قسمت با تگ ol که برای ایجاد لیست های منظم استفاده می شود آشنا خواهیم شد.لیست ol نقطه مقابل تگ ul است.
خاصیت autocomplete تعیین می کند که آیا کنترل باید قابلیت پر شدن خودکار داشته باشند یا خیر . هنگامی که یک کنترل قابلیت پر شدن خودکار دارد ، مرورگر بصورت اتوماتیک مقادیر آنها را بر حسب مقادیری که قبلا کاربر وارد نموده است ، پر می کند . هنگامی که کاربر شروع به تایپ در کنترل می کند ، مرورگر مقادیر قبلی که وی وارد نموده است را در یک کادر نمایش می دهد و می تواند از آنها یکی را انتخاب کند .
از تگ details برای تعیین توضیحات اضافه درباره یک موضوع استفاده می شود ، که کاربر می تواند بر طبق نیاز و انتخاب خود ، آن را مخفی یا نمایان سازد . به عبارت دیگر تگ details ، برای ایجاد یک منو یک منوی متحرک استفاده شده ، که کاربر می تواند آن را با کلیک باز و بسته نماید . هر نوع متن یا تگ دیگر را می توان درون تگ details ، تعیین نمود . اگر خاصیت open را برای تگ details تعیین نکنید ، محتویات درونی آن به صورت پیش فرض مخفی خواهد بود . از تگ summary برای تعیین محتویانت درونی تگ < details > ، استفاده می شود .
تگ datalist یک لیست از چند آیتم از پیش تعیین شده را برای یک کنترل input تعیین می کند . هدف از تعیین این تگ برای کنترل input تهیه یک لیست برای تکمیل اتوماتیک گزینه هاست. به عبارت دیگر هنگامی که این تگ را برای یک کنترل تعیین می کنید ، در هنگام کلیک بر روی آن کنترل لیست آیتم ها بصورت یک منو به کاربر نمایش داده می شود . هر آیتم تگ datalist توسط یک تگ option تعیین می شود .
از این تگ برای قرار دادن و اجرای فایل های تصویری و متحرک بر روی صفحات وب در Html 5 استفاده می شود . این تگ یک تگ جدید در Html 5 است و اکثر مرورگرهای مطرح از آن پشتیبانی می کنند .
از این تگ برای قرار دادن و اجرای فایل های صوتی و موزیک بر روی صفحات وب در Html 5 استفاده می شود . این تگ یک تگ جدید در Html 5 است و اکثر مرورگرهای مطرح از آن پشتیبانی می کنند .
تگ dialog یک باکس یا کادر محاوره ای تعریف می کند. این عنصر در HTML بخشی از یک برنامه کاربردی را نشان می دهد که کاربر می تواند با آن در تعامل باشد. 
در این ویدئو با Id دادن برای تعریف شناسه به عناصر در html آشنا می شویم.
در این ویدئو با ساخت یک قالب ساده برای وب سایت آشنا می شویم.
در این ویدئو با ساخت یک قالب ساده برای وب سایت آشنا می شویم.در این بخش با نحوه استایل دهی به عناصر آشنا می شویم.
در این ویدئو با ساخت یک قالب ساده برای وب سایت آشنا می شویم.در این بخش با نحوه استایل دهی به عناصر هدر(Header) و فوتر(Footer) آشنا می شویم.
در این ویدئو با نحوه استفاده از کدهای جاوااسکریپت در درون سند HTML آشنا می شویم.
SVG سرنام واژگان Scalable Vector Graphics است و به معنی گرافیک برداری مقیاس پذیر است.SVG چیست؟ SVG بر پایه ی گرافیک برداری مقیاس پذیر استوار است. از SVG برای ایجاد گرافیک های برداری برای وب استفاده می شود. SVG گرافیک های خود را به فرمت XML تعریف می کند. اگر روی گرافیک های SVG زوم شود و یا این گرافیک ها را تغییر اندازه دهیم، به هیچ وجه از کیفیت آنها کاسته نمی شود. تمامی عناصر و خصوصیات در فایل های SVG می توانند متحرک سازی شوند. SVG توسط W3C توصیه و پیشنهاد شده است. SVG با دیگر استاندارد های W3C مانند DOM و XSL به خوبی کار می کند.
در این ویدئو با استفاده از یک نمونه مثال نحوه ساخت یک تصویر SVG را یاد میگیریم.
در این بخش با ابزارهایی برای تبدیل عکس ها به تصاویر SVG و نحوه تغییر کدهای تشکلی دهنده تصویر آشنا می شویم.
در این ویدئو با ترسیم یک شکل دایره با استفاده از عنصر SVG آشنا خواهیم شد.
در این ویدئو با ترسیم یک شکل بیضی با استفاده از عنصر SVG آشنا خواهیم شد.
 
در این ویدئو با ترسیم یک شکل مستطیل با استفاده از عنصر SVG آشنا خواهیم شد.
در این ویدئو با ترسیم یک شکل خطی با استفاده از عنصر SVG آشنا خواهیم شد.
ایجاد یک رسم در SVG با استفاده از عنصر path صورت می گیرد،برای ایجاد یک رسم در SVG، از دستورات خلاصه ی زیر استفاده می شود: M = برو به یک نقطه L = خط رسم کن تا این نقطه H = خط افقی رسم کن تا این نقطه V = خط عمودی رسم کن تا این نقطه C = رسم منحنی تا این نقطه S = رسم منحنی صاف تا این نقطه Q = رسم منحنی درجه 2 T = رسم منحنی درجه 2 صاف A = کمان بیضوی Z = بستن رسم تمامی دستورات بالا می توانند با حروف کوچک نیز بیان شوند. حروف بزرگ به معنی مکان گذاری مطلق است و حروف کوچک به معنی مکان گذاری نسبی است.
در این ویدئو با ترسیم یک شکل چند ضلعی با استفاده از عنصر SVG آشنا خواهیم شد.
Html5 قابلیت جدیدی را با نام Application Cache به کاربران وب ارایه داده که امکان ذخیره شدن صفحات مرور شده بر روی کامپیوتر کاربر و مشاهده آنها در حالت آفلاین را فراهم می کند . متد Application Cache این امکانات و مزیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد :مرور آفلاین : کاربران می توانند صفحات مورد نظر را حتی در زمان آفلاین بودند ، مشاهده نمایند . سرعت بالاتر : : صفحات ذخیره شده بر روی کامپیوتر کاربر با سرعت بیشتری لود و فراخوانی می شود . کاهش حجم اطلاعات ارسالی از سرور : باعث کاهش حجم اطلاعات ارسالی از سرور شده و مرورگر فقط صفحاتی که تغییر کرده و آپدیت شده اند ، را مجددا فراخوانی می کند . 
Html5 قابلیت جدیدی را با نام Application Cache به کاربران وب ارایه داده که امکان ذخیره شدن صفحات مرور شده بر روی کامپیوتر کاربر و مشاهده آنها در حالت آفلاین را فراهم می کند . متد Application Cache این امکانات و مزیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد :مرور آفلاین : کاربران می توانند صفحات مورد نظر را حتی در زمان آفلاین بودند ، مشاهده نمایند . سرعت بالاتر : : صفحات ذخیره شده بر روی کامپیوتر کاربر با سرعت بیشتری لود و فراخوانی می شود . کاهش حجم اطلاعات ارسالی از سرور : باعث کاهش حجم اطلاعات ارسالی از سرور شده و مرورگر فقط صفحاتی که تغییر کرده و آپدیت شده اند ، را مجددا فراخوانی می کند .
در این ویدئو با Geolocation Api در html5 آشنا می شویم.بوسیله سیستم موقعیت یاب جهانی Html 5 می توانید مختصات و موقعیت جغرافیایی یک کاربر را پیدا کرده و به وی نمایش دهید . این سیستم از اطلاات ماهواره ها و ISP ای که به آن متصل هستید ،برای اطلاع از موقعیت شما استفاده می کند .از آنجایی که موقعیت یابی می تواند حریم خصوصی کاربر را تحت تاثیر قرار دهد ، موقعیت وی تا زمانی که خودش تایید نکند ، در اختیار برنامه قرار نخواهد گرفت .تایید موقعیت کاربر توسط مرورگر از وی خواسته می شود.
در این بخش با دریافت طول و عرض جغرافیایی موقعیت کاربر کار خواهیم کرد.
در این قسمت با نمایش طول و عرض جغرافیایی کاربر بر روی نقشه کار خواهیم کرد.
یکی از فابلیت ها و ویژگی های جدید که به HTML 5 ، اضافه شده است ، امکان ذخیره و بازیابی اطلاعات کاربران در صفحات وب توسط خاصیت web storage است . برای مثال شما هنگامی که وارد یک سایت شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می کنید ، مرورگر این اطلاعات را به خاطر می سپارد . در بازدید از صفحات دیگر همان سایت دیگر لازم نیست ، مجددا اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید . یا مثلا فردا که به آن سایت سر می زنید ، متوجه می شوید از قبل در سایت log in شده اید . این کارها در HTML 4 و یا در PHP توسط کوکی ها cookies انجام می شوند . اما در HTML 5 به جای کوکی ها ، قابلیت درون ساخته ایی اضافه شده است ، که کار آنها را انجام می دهد .
در این بخش شروع میکنیم به کار کردن با Web Storage در HTML5
بخش دوم کار کردن با ذخیره سازی اطلاعات با Web Storage در HTML5
بخش سوم و پایانی کار کردن با ذخیره سازی اطلاعات با Web Storage در HTML5
در بخش قبل ، به معرفی خاصیت web storage در HTML 5 پرداختیم . در آنجا گفتیم که این خاصیت جایگزین کوکی ها در صفحات وب شده و برای ذخیره اطلاعات کاربران استفاده می شود . این اطلاعات می تواند شامل نام کاربری ، تاریخ آخرین مراجعه به صفحه و یا اطلاعاتی از این دست باشد . خاصیت web storage از 2 شی برای ذخیره اطلاعات استفاده می کند . شی اول ، شی localStorage است ، که در ادامه به معرفی آن می پردازیم . از شی localStorage برای نگهداری اطلاعات کاربران به مدت طولانی و بدون تاریخ انقضا استفاده می شود . این اطلاعات در مرورگر کاربر ذخیره شده و با بستن مرورگر و خاموش کردن کامپیوتر از بین نرفته و مجددا می توانند مورد بازیابی و استفاده قرار گیرند . در نتیجه از این شی برای ذخیره اطلاعاتی استفاده می شود که در آینده به دفعات نیاز به آنها خواهد بود شی SessionStorage:این شی هماند شی localStorage می تواند اطلاعات کاربر را روی کامپیوتر و مرورگر وی ذخیره نماید ، با این تفاوت که شی sessionStorage اطلاعات را بصورت موقتی ذخیره کرده و با بسته شدن مرورگر تمام این اطلاعات از بین خواهد رفت . بنابراین از این شی بایستی برای ذخیره سازی اطلاعات مقطعی و اطلاعاتی که در آینده نیاز به آن نداریم استفاده کرد .
از تگ canvas در Html 5 برای طراحی اشیا و اشکال گرافیکی بصورت Run Time به کمک زبان های اسکریپتی مثل مثل جاوا اسکریپت استفاده می شود . بوسیله تگ canvas شما می توانید اشیای گرافیکی مثل مربع ، دایره ، تصاویر و ... را بر روی صفحه ایجاد نمایید . تگ canvas خود به تنهایی خروجی بر روی صفحه نداشته و فقط به عنوان یک نگهدارنده برای اشیای گرافیکی استفاده می شود . عمل طراحی اشکال بوسیله جاوا اسکریپت انجام می شود .
یکی از قابلیت های هیجان انگیز و جالب HTML 5 ، این است که شما می توانید کاری کنید عنصر مورد نظرتان در صفحه وب ، قابل جابه جا شدن باشد . به عبارت دیگر کاربر بتواند آن را از نقطه ای به نقطه دیگر drag & drop کند . برای مثال شما می توانید کدی طراحی کنید تا کاربر بتواند یک عکس را از مکان اولیه آن به یک مکان دوم که تعیین نموده اید ، به وسیله موس بلند کرده و جابه جا کند .
در این بخش اقدام به تکمیل کردن پروژه جابجا کردن عناصر drag & drop در Html5 می پردازیم.
در این ویدئو با نحوه اعمال انمیشین بر روی عناصر HTML آشنا می شویم.
Font Awesome فونتی هست که دارای آیکون های بسیار زیادی می باشد که با فراخوانی آن در قالب می توانید از این آیکون ها بهره ببرید . از ویژگی های مهم این آیکون ها می توان به سرعت بارگذاری زیاد سایت و در نتیجه افزایش سرعت و عدم نیاز به sprite اشاره کرد .
از این کنترل برای قرار دادن یک کادر متن بر روی صفحه استفاده می شود که کاربر فقط مجاز است در آن مقادیر عددی را در محدوده تعیین شده ، انتخاب نماید . در صورت وارد کردن مقادیر غیر عددی و همچنین مقادیر بیشتر و یا کمتر از محدوده تعیین شده ، برنامه این مقادیر را نادیده گرفته و ارسال نمی کند .
از این کنترل برای قرار دادن یک کنترل تاریخ بر روی صفحه استفاده می شود . کاربر می تواند تاریخ مورد نظر خود را در آن انتخاب کرده و مقدارش را به صفحه ارسال کند .
از این کنترل برای قرار دادن یک دکمه فرمان بر روی صفحه استفاده می شود که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند یک رنگ را برای ارسال به صفحه انتخاب نماید . با کلیک بر روی دکمه فرمان منوی انتخاب رنگ ویندوز باز شده و شما می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
از این کنترل برای قرار دادن یک کادر متن بر روی صفحه استفاده می شود که کاربر بایستی نام یک هفته یا تاریخ یک سال را در آن وارد نماید. سپس این کنترل مقدار را به صفحه ارسال می کند .

لینک دانلود پکیج آموزش HTML5

کدفرند

کدفرند محلی برای کسانی است که علاقه به برنامه‌ نویسی راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی دارند،ما در این جا دور هم جمع شده ایم تا از جدیدترین مباحث برنامه نویسی و تازه های فناوری اطلاعات بنویسیم.

همه مطالب این نویسنده

تعداد نظرات 37

 • با سلام و عرض ادب خیلی ممنون از ارائه آموزش هاتون  بسیار ساده و روان بودن  و صد البته مفیداگه امکان داره اسلاید ها رو  ایمیل کنین یا در سایت قرار بدین که دانلود کنم.با آرزوی موفقیت و بهروزییا علی
 • سلام و خسته نباشید به مهندسین گرامی کدفرند اگه ایشاللا از سایت جدید پرده برداری کردین لطفا این قسمتها کامنتها رو یخورده تغییر بدید (الان من جمله "سلام و خسته نباشید به مهندسین گرامی کدفرند" رو در یک خط و جمله "اگه ایشاللا از سایت جدید پرده برداری کردین لطفا این قسمتها کامنتها رو یخورده تغییر بدید" رو در خط بعد نوشتم اما سیستم مثل خروجی نوت پد در مرورگر تمام کلمات رو پشت سر هم تولید میکنه. در واقع سیستم باید نوشته های کامنت رو مثل تگ pre نمایش بده. مشکل این نوع برنامه نویسی در دو کامنت پائین تر کاملا مشهود و واضح هست که میان کلمات انگلیسی و فارسی تداخل پیدا شده و مخاطب مطالب رو درست متوجه نمیشه) امیدوارم که در سایت جدید این مشکل برطرف بشه و حتی از کدها بشه در داخل کامنت ها هم استفاده کرد مثل خیلی از سایت ها
 • سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان گرامی دوستانی که پکیج آموزش HTML5 رو از طریق جی میل دانلود کردن ترتیب قسمتها بدین صورته: 1. مقدمه html 5 2. ساخت اولین پروژه 3. معرفی المنت ها در html 5 4. تگ div و doctype 5. معرفی تگ head 6. کار با تگ head 7. آشنایی با تگ فرم 8. تگ ol 9. تگ AutoComplete 10. تگ details 11. تگ datalist 12. تگ ویدئو 13. تگ Audio 14. تگ دیالوگ 15. ساخت قالب بخش اول 16. ای دی دادن به عناصر 17. استایل دهی به هدر و منو ها 18. قسمت دوم طراحی قالب 19. آشنایی با جاوااسکریپت 20. کارکردن با جاوااسکریپت 21. آشنایی با تگ svg 22. آشنایی با svg (آشنایی با نحوه ساخت تصاویر SVG) 23. تبدیل عکس به فایل SVG (تبدیل عکس به تصویر SVG) 24. ترسیم شکل دایره 25. ترسیم شکل بیضی 26. ترسیم شکل مستطیل 27. ترسیم یک خط 28. path یا مسیر در svg 29. ترسیم چند ضلعی 30. آشنایی با Appliction cache 31. Appliction Cache 32. Geolocation قسمت اول 33. geolocation دریافت طول و عرض جغرافیایی 34. geolocation نمایش مختصات بر روی نقشه 35. آشنایی با web Storage 36. web storage قسمت اول 37. web storage قسمت دوم 38. web storage قسمت سوم 39. Local&Session Storage 40. آشنایی با تگ canvas 41. دارگ&دارپ قسمت اول 42. دراگ&دراپ قسمت پایانی 43. ساخت دکمه انمیشنی 44. فونت آوسام 45. کار با نامبر 46. کار با تاریخ 47. کنترل رنگ 48. کنترل ماه
 • سلام مهندس جان خسته نباشیمهندس لطف می کنی فایل های پاور پوینت دوره ها رو برام ایمیل کنیمن آموزش html5 ــ css3 بخش اول و css3 بخش دوم و جاوا اسکریپت رو دانلود کردم و فایل های پاور پوینت هیچ کدومشون نیستدستت درد نکنه دمت گرم
 • سلام.من رامین صدقی هستم.کارشناس ارشد نرم افزارمن چند روزی میشه با سایت شما آشنا شدم و در اکثر نظرات دیدم که شما مشکل پخش نشدن رو از سیستمی به نام فشرده ساز ویدیو میدونید.من توی این مدت سایت شما رو تست کردم(البته با اجازه) پخش ویدیو در زمان هایی کار میکنه و گاهی مواقع هم مشکل داره.اما با این حال من در تست ها متوجه شدم که سیستم فشرده ساز شما به خوبی کار میکنه و حجم ترافیک رو بخوبی کاهش میده.من دوره های شما رو دانلود کردم و حجم هر ویدیو رو دیدم اما در پخش انلاین این حجم به دو سوم کاهش پیدا میکنه که این خیلی عالی و من اولین بار بود که با این مسئله روربرو شده بودم.ممنونم و ببخشید که در کار شما دخالت کردم.
 • سلام واقعا دستتون درد نکنه عالی هستش ، هم از لحاظ گفتار و ویدیو .معلومه که شیر حلال خورده اید ، فقط مشکل ضبط صدا داره که مطمین هستم درست میشه. مرسی
  • نویسنده
   ممنونم از شما دوست عزیز،خوشحالیم که از دوره آموزشی استفاده کردین.مشکل صدا تنها در دوره HTML5 هست،ولی در دوره ها جدید مشکل صدا رو تا حد زیاد برطرف کردیم.
  • نویسنده
   متاسفانه پخش ویدئو کمی با مشکل مواجه است،شما می توانید در قسمت آخر هر دوره آموزش با وارد کردن نام و ایمیل خود پکیج کامل هر دوره را دانلود نماید.
  • نویسنده
   لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد،متاسفانه سرور به دلیل تقاضاهای زیاد برای دانلود کمی با مشکل مواجه شده است.که بابت این مشکل از شما پوزش می طلبیم
  • نویسنده
   فایلی که برا شما ارسال میشه یک فایل docx هست.که داخلش لینک دانلود دوره و فایل پاورپوینت قرار گرفته.اگر فایل docx رو هم دریافت نکردین در همین بخش اعلام کنید تا فایل مستقیم به ایمیل شما ارسال شود.
 • سلام خسته نباشید.میخواستم بگم توی ویدئو هایی که گذاشتید ترتیب قسمت های طراحی قالب اشتباهه. ویدئوی 18 و 17 باید جابجا بشن. خیلی ممنون.
 • سلام. برای دانلود پکیج لینکی که به ایمیل فرستاده میشه به صفحه login سایتتون هدایت میشه. و اونجا هم امکان رجیستر کرن وجود نداره. راه حل چیه؟
  • نویسنده
   با عرض سلام،ممنونم که از دوره های اموزشی کدفرند استفاده می کنید.ببنید اگر شما به صفحه login منتقل می شوید.به دلیل اینه که لینک ها دارای تاریخ انقضا هستند و فقط یک ساعت قابلیت دانلود دارند(این مسئله در هنگام دریافت ایمیل نمایش داده میشود.).به همین دلیل است که به صفحه اکانت منتقل می شوید.من لینک دانلود کامل رو براتون ایمیل کردم.
 • سلام آیا این آموزش‌ها برای افراد مبتدی تهیه شدند؟ یعنی از «صفر» تا صد هست؟ و آیا این آموزش ها کامله؟ یعنی هرآنچه که در اچ‌تی‌ام‌ال باید بدانیم و هر آنچه در اون هست در ویدیوهای آموزشی بالا قرار داده شده؟
  • نویسنده
   با عرض سلام بله دوره آموزش html5 از پایه به صورت اصولی برای افراد مبتدی تا پیشرفته آماده شده است،شما در پایان این دوره می توانید به صورت کامل یک صفحه وب را با اصول استاندارد طراحی کنید