دوره های آموزشی

در لیست زیر می توانید تمامی دوره های آموزشی ویدئویی برگزار شده کدفرند را مشاهده کرده و با انتخاب هرکدام از دوره ها شروع به یادگیری کنید.

دوره رایگان آموزش ویدئویی php مقدماتی

دوره رایگان آموزش ویدئویی php مقدماتی یکی از کاملترین دوره های آموزشی برنامه نویسی سمت سرور می باشد.شما در طول این دوره به صورت کامل از صفر تا 100 مقدمات شروع زبان برنامه نویسی php رو همراه با مثال های منتوع یاد میگیرید.این دوره اموزشی مناسب برای افرادی است که می خواهند برنامه نویسی با زبان php رو به صورت اصولی و حرفه ای و در عین حال به زبان ساده بیاموزند.

قیمت : رایگان

دوره آموزش آنلاین و رایگان Css &Css3 (پیشرفته)

دوره آموزش آنلاین و رایگان Css &Css3 (پیشرفته) پیش رو یکمی از کامل ترین دوره های آموزش سی اس اس و جدیدترین نسخه آن یعنی Css3 است.هدف ما از آماده سازی این دوره ورود کاربران سایت به صورت مستقیم به بازار کار است.آموزش درست سی اس اس و یادگیری حرفه ای آن، می تواند فرق اصلی بین طراح سایت مبتدی و حرفه ای قالب های سایت باشد.

قیمت : رایگان

دوره آموزش آنلاین و رایگان Css &Css3 (مقدماتی)

دوره آموزش آنلاین و رایگان Css &Css3 پیش رو یکمی از کامل ترین دوره های آموزش سی اس اس و جدیدترین نسخه آن یعنی Css3 است.هدف ما از آماده سازی این دوره ورود کاربران سایت به صورت مستقیم به بازار کار است.آموزش درست سی اس اس و یادگیری حرفه ای آن، می تواند فرق اصلی بین طراح سایت مبتدی و حرفه ای قالب های سایت باشد. دوره Css ما بصورت کاملا حرفه ای به مقوله پرداخته اند.

قیمت : رایگان

دوره آموزش آنلاین و رایگان جاوا اسکریپت

دوره آموزش آنلاین و رایگان جاوا اسکریپت یک دوره کامل برای کسانی است که به تازگی قدم به دنیای وب و طراحی صفحات وب گذاشته اند و میخواهند تبدیل به یک برنامه نویس و طراح وب موفق شوند. اگر کمی با دنیای وب آشنایی داشته باشید حتما در مورد جاوا اسکریپت شنیده اید و هرگاه در مورد حرکات عجیب و غریب بعضی از سایت ها از دوستان پرسیده اید آنها را به جاوا اسکریپت نسبت داده اند.

قیمت : رایگان

دوره آموزشی آنلاین و رایگان زبان HTML5

در این دوره به صورت کامل با زبان طراحی صفحات وب یعنی HTML5 آشنا خواهیم شد و سپس با جدیدترین APi های معرفی شده همراه HTML5 کار خواهیم کرد،با ساخت قالب ساده برای وب سایت بر اساس جدیدترین تگ های ارائه شده در اچ تی ام ال 5 ، با SVG و Canvas برای تولید تصاویر در محیط وب آشنا می شویم با ذخیره سازی اطلاعات در صفحه وب و جابجا کردن عناصر Drog&Drop و کلی آموزش کامل و حرفه ای آشنا خواهیم شد.

قیمت : رایگان